100 nieuwe bomen

We houden onze gemeente graag zo groen mogelijk. Als we bomen moeten kappen vanwege storm of omdat ze ongezond zijn, planten we waar dat kan nieuwe bomen terug. Daarom krijgt onze gemeente er de komende tijd ruim 100 nieuwe bomen bij.

We planten de bomen op verschillende plekken. Waar dat mogelijk is, planten we een boom op dezelfde plek waar eerder een boom is gekapt. Op plekken waar dit niet kan, bijvoorbeeld door kabels en leidingen in de weg, planten we bomen op andere plekken waar behoefte is aan meer groen. Er komen verschillende boomsoorten, waaronder eikenbomen, lindebomen, iepen en elzenbomen.

De werkzaamheden rondom het planten van de bomen worden uitgevoerd door Andeweg bv. Heeft u vragen over deze werkzaamheden? Neem dan contact met ons op via 071 406 50 00 of info@katwijk.nl.